Netatmo Presence

SKU: NOC01-EU
Brand:
Unit: pcs
Qty: Tellimisel
Price:
299,99 €
Qty.: - +
   - or -   
Netatmo Presence nutikas välikaamera oskab lisaks õuevalgustile olemisele ka vahet teha autol, inimesel kui ka lemmikloomal.

Presence kaamera tuvastab ja teavitab reaalajas kui keegi satub vaatevälja. Nutikas kaamera oskab vahet teha ka sellel, kas vaateväljas on inimene, auto või hoopis lemmikloom.
Netatmo Presence nutikas välikaamera oskab lisaks õuevalgustile olemisele ka vahet teha autol, inimesel kui ka lemmikloomal. 

Presence kaamera tuvastab ja teavitab reaalajas kui keegi satub vaatevälja. Nutikas kaamera oskab vahet teha ka sellel, kas vaateväljas on inimene, auto või hoopis lemmikloom.

Hoia ära sissemurdmisi enda valdustesse. Ülitäpsed teavitused annavad kiiresti märku kui tuvastatakse liikumine kaamera vaateväljas.

Reaalajas video jälgimine annab võimaluse igal ajahetkel vaadata, mis maja ümber toimub ja kes seal viibib.

Sisseehitatud infrapuna valgus võimaldab kaamerat kasutada ka siis kui valgustus on välja lülitatud.

Nutikat valgustit on võimalik sisse lülitada ka käsitsi läbi telefoni rakenduse. Samuti saab seda seadistada selliselt, et kui on hämar ja tajutakse liikumist, läheb valgusti ise põlema.

Netatmo Presence paigaldamine on äärmiselt lihtne. Lihtsalt eemaldage oma tavaline õuevalgusti ja ühendage Presence selle asemele. Pari minutiga on sinu kasutuses eriti nutikas ja kaasaegne õuevalgusti - turvakaamera.
 
Similar products
ZME_KFOB
Pulti on võimalik kasutada:
Z-Wave seadmete sisse/välja lülitamiseks
Z-Wave dimmerite sisse/välja lülitamiseks ja dimmerdamiseks
Stseenide käivitamiseks, mis on keskseadmes eelnevalt seadistatud (näiteks kodu valvestamine, väravate avamine jms).
SKU: ZME_KFOB ,   Qty: 4
45,10 € (10%)
50,11 €
Fibaro Starter Kit
FIBARO Starter Kit is all you need to begin a smarter way of living. The devices are ready to use in just a few minutes and they enrich any space with their unique, organic design.
Set contains: Home Center Lite, Flood Sensor, Motion Sensor, Smoke Sensor 2, Door Window Sensor FGK-101, Wall Plug F (Schuko).
SKU: FG-BUNDLE ,   Qty: 2
499,00 €
Fibaro Double Relay 2
The remotely operated FIBARO Double Switch 2 is designed to turn two electrical devices on and off and to measure their power and energy consumption. The compact size of the device makes it the world's smallest of its type and allows for the product to be
SKU: FGS-223 ,   Qty: 18
69,00 €
Fibaro Intercom
Product Overview: FIBARO Intercom (FGIC-001) is a smart device which can show you everyone who has arrived at your doorstep with a 180-degree high-definition view and night vision. This modern-looking, high-gloss gatekeeper can be placed near the front door or gate to look after your safety. The Intercom allows to control two gates, which might be opened using assigned PIN codes on rotating ring, holding up a phone towards the device or using dedicated app to do it remotely. The recordings can be stored on a SD card.
SKU: FGIC-001 ,   Qty: 2
899,00 €
DANALOCK - Smart door lock work with Bluetooth (V3)
Danalock V3 Bluetooth wireless controlled lock. The Danalock V3 also has an AIRBNB environment that allows even more convenient access to a guest apartment.
SKU: DANA_BLE ,   Qty: Tellimisel
199,00 €