Netatmo Presence

SKU: NOC01-EU
Brand:
Unit: pcs
Qty: 2
Price:
299,99 €
Qty.: - +
   - or -   
Netatmo Presence nutikas välikaamera oskab lisaks õuevalgustile olemisele ka vahet teha autol, inimesel kui ka lemmikloomal.

Presence kaamera tuvastab ja teavitab reaalajas kui keegi satub vaatevälja. Nutikas kaamera oskab vahet teha ka sellel, kas vaateväljas on inimene, auto või hoopis lemmikloom.
Netatmo Presence nutikas välikaamera oskab lisaks õuevalgustile olemisele ka vahet teha autol, inimesel kui ka lemmikloomal. 

Presence kaamera tuvastab ja teavitab reaalajas kui keegi satub vaatevälja. Nutikas kaamera oskab vahet teha ka sellel, kas vaateväljas on inimene, auto või hoopis lemmikloom.

Hoia ära sissemurdmisi enda valdustesse. Ülitäpsed teavitused annavad kiiresti märku kui tuvastatakse liikumine kaamera vaateväljas.

Reaalajas video jälgimine annab võimaluse igal ajahetkel vaadata, mis maja ümber toimub ja kes seal viibib.

Sisseehitatud infrapuna valgus võimaldab kaamerat kasutada ka siis kui valgustus on välja lülitatud.

Nutikat valgustit on võimalik sisse lülitada ka käsitsi läbi telefoni rakenduse. Samuti saab seda seadistada selliselt, et kui on hämar ja tajutakse liikumist, läheb valgusti ise põlema.

Netatmo Presence paigaldamine on äärmiselt lihtne. Lihtsalt eemaldage oma tavaline õuevalgusti ja ühendage Presence selle asemele. Pari minutiga on sinu kasutuses eriti nutikas ja kaasaegne õuevalgusti - turvakaamera.
 
Similar products
Fibaro Flood Sensor
Fibaro Flood Sensor is a universal, Z-Wave Plus compatible, flood and temperature sensor. Device can be battery or VDC powered (12 or 24 VDC). Flood alarm is sent to the Z-Wave network devices or additionally to any alarm system controller, through alarm
SKU: FGFS-101 ,   Qty: 7
69,00 €
Fibaro Double Relay 2
The remotely operated FIBARO Double Switch 2 is designed to turn two electrical devices on and off and to measure their power and energy consumption. The compact size of the device makes it the world's smallest of its type and allows for the product to be
SKU: FGS-223 ,   Qty: 70
69,00 €
DS-7604NI-E1/4P
• 4 IP channel max, up to 5 Megapixels resolution
• 25 MBps total input bandwidth, dual stream
• VGA/HDMI up to Full HD output
• Multi-channel synchronous playback
• 1 SATA interface (max 4TB storage)
• 2xUSB 2.0, RS485, RS232
• 4 PoE intefaces
• No front panel control, no alarm I/O (available as option)
• 1U standalone chassis, mouse & IR remote included
• Other brands selected IP cameras supported
• Free HIKVISION IP monitoring software available
SKU: DS-7604NI-E1/4P ,   Qty: Tellimisel
168,00 €
Fibaro Apple Homekit Door/Window sensor
FIBARO Door/Window Sensor is a HomeKit-enabled contact sensor using Bluetooth® low energy wireless technology. Along with detecting opening and closing, the accessory measures the ambient temperature. Opening is detected by separating the sensor’s body and the magnet. Tampering is detected whenever the accessory is detached from the surface or casing is opened.
SKU: FGBHDW-002-1 ,   Qty: 7
59,99 €
Fibaro Apple Homekit Relay
FIBARO Single Switch is designed to be installed in standard wall switch boxes or anywhere else where it is necessary to control electric devices. FIBARO Single Switch allows to control connected devices either via HomeKit technology (using Bluetooth® low energy) or via a switch connected directly to it and is equipped with active power and energy consumption metering functionality.
SKU: FGBHS-213 ,   Qty: Tellimisel
59,99 €