POPP Z-ilma sensor Zoom

POPP Z-ilma sensor

Tootekood: POPE005206
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisaeg 3-7 tööpäeva
Hind:
199,99 €
Kogus: - +
   - või -   
Tooteinfo "POPP Z-Ilma sensor"
Z-Ilma sensor on energiasäästlik tuule- ja ilmasensor, mis on varustatud päikesepatareidega. Tänu energiahaldusele ja sisemisele kondensaatorile saadab tuuleandur mõõdetud andmed Z-Wave kontrollerile ka öösel. Sisseehitatud energiahaldur arvutab automaatselt ja loob äratamise intervalli 5-minutilise (päikesepaistelisel päeval) ja 1-2 tundi pilvisel ajal või päeva alguses. Lisaks sellele kaitseb energia juhtimine täieliku tühjendamise eest ja võimaldab pidevat töötamist, kui hädaolukorras tekib tuul, torm või udu, käivitab sensor asjakohased meetmed.

Multifunktsionaalne andur suudab salvestada ja saata erinevaid väärtusi Z-Wave'i abil nutikale kodukeskusele:

Tuule kiirus
Õhu temperatuur
Suhteline niiskus
Kerge intensiivsus
Õhurõhk
Kastepunkt
Lisaks sisaldab Z-Ilma sensor päikesepatareis tarnitud energiat ja arvutab fotogalvaanilise süsteemi võimaliku energia saamise samas kohas. Päikeseenergia mõõtmine normaliseerub 1-ruutmeetri päikeseenergia moodulile ja see annab 16-protsendilise efektiivsuse kilovatt-tundides. Tuule arvutamiseks arvestatakse iga kaheksandat pööret ja summaarne summa esitatakse impulsina.

Tänu Z-Ilma senorile saate käivitada varikatuse sulgemise ja rulood kas otseselt seotud seadmete või stseenide abil. Valgustuse ja päikeseenergia mõõtmeid saab kasutada välise valgusvihu sisselülitamiseks suveajal ja valguse väljalülitamiseks hommikul.
Omadused:
 
  • Maailma esimene energiasäästlik Z-Wave traadita andur (päikeseenergial töötavad)
  • Z-Wave tehnoloogia esimene tuule sensor
  • Multifunktsionaalne andur mõõdab erinevaid keskkonna väärtusi (tuule kiirus, õhutemperatuur, suhteline niiskus, valguse intensiivsus, õhurõhk, kastepunkt)
  • Otsesed seadmeühendused (nt varikatuste sulgemine juhtimiskeskusest)
  • Annab andmed päikese ja tuuleenergia kohta
  • Traadita tehnoloogia: Z-Wave Plus
  • Mõõtmed: 300 x 121 x 330 mm​
Enne Z-Ilma sensori seadistamist ja kasutamist peab seade olema täielikult laetud otsese päikesevalgusega 4-6 tunni jooksul. Ilma otsese päikesekiirguseta võib laadimine kesta kuni 12 tundi.
Sarnased tooted
Netatmo tuuleanduri ja sademeanduri kinnitus.
Tootekood: NWM01-WW ,   Laoseis: Tellimisaeg 3-7 tööpäeva
25,90 €
Uudne õhu ja ilmastiku monitoorimise vahend nii sise kui välistingimustesse.
Raske on leida lihtsamat ja stiilsemat seadet, millega oma kodus olevat keskkonda monitoorida. Koostöös Fibaro nutilahendusega saad juhtida ventilatsiooniseadet või avada aknaid Võimaldab Co2 taseme mõõtmist!
Tootekood: NIM01-WW ,   Laoseis: 3
74,00 €
Uudne õhu ja ilmastiku monitoorimise vahend nii sise kui välistingimustesse. Raske on leida lihtsamat ja stiilsemat seadet, millega oma kodus olevat keskkonda monitoorida.

Tuuleandur on lisamoodul Netatmo ilmajaamale. Seadme paigaldus on imelihtne ning jõukohane kõigile.
Tootekood: NWA01-WW ,   Laoseis: Tellimisaeg 3-7 tööpäeva
101,00 €
Uudne sademeandur Netatmo ilmajaama laiendamiseks.
Tootekood: NRG01-WW ,   Laoseis: Tellimisaeg 3-7 tööpäeva
74,00 €
Uudne õhu ja ilmastiku monitoorimise vahend nii sise kui välistingimustesse.

Raske on leida lihtsamat ja stiilsemat seadet, millega oma kodus olevat keskkonda monitoorida. Koostöös Fibaro nutilahendusega saad juhtida ventilatsiooniseadet või avada aknaid Võimaldab Co2 taseme mõõtmist!
Tootekood: NWS01-EC ,   Laoseis: 2
175,00 €