Lülitid

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
MCO Home Klaasist puutetundlik lüliti GEN5 (1 nupp)

Tooteinfo "MCO Home Klaasist puutetundlik lüliti GEN5 (1 nupp)"
MCO Home'i TPS411 GEN 5 on integreeritud lülitusrelee ja stseeniregulaatoriga seinalüliti. Releed saab kontrollida nii klaaspinna kui ka Z-Wave'i käskude abil ühendatud puutelülitiga. Releel saab vahetada koormust kuni 1100 vatti. Kohaliku lülitamise kõrval saab seadet ka jagada kahte rühme, mis on otseselt seotud seadmega. Iga nupu sinine LED tähistab lülitusolekut.

Seina lüliteid saab hõlpsasti ühendada elektrilise koormaga, ilma et oleks vaja eraldi paigaldada lukustatavat moodulit. Relee asub mooduli sees, mis on vahetult ühendatud klaasist puutetundliku nupuga. Selle MCO Home seadme lülitiga saate asendada mis tahes lüliti. Seina lüliti saab paigaldada mistahes kaablikarbikule.

MCO Home stiilne klaasist seina lülitiga saate juba paigaldatud tuled hõlpsasti integreerida oma koduautomaatika võrku. Uusi kaableid paigaldamata võite oma valgustuse lülitada seinalüliti kaudu tavapäraselt - aga tänu Z-Wave'i tehnoloogiale ka kaugjuhtimispuldi, nutitelefoni või sensoriga juhitava automaatika abil.
Uue funktsiooni abil saate nüüd oma seadistatud stseene käivitada ainult ühe puudutusega.

Tootekood: MCOETPS411 ,   Laoseis: Tellimisaeg 3-7 tööpäeva
89,91 €
POPP seinakontroller 2
Tootekood: POPE700861 ,   Laoseis: Tellimisaeg 3-7 tööpäeva
44,99 €
Puutevaba andurid Anigmo
Tootekood: Ind-Anigmo- ,   Laoseis: 3
Al. 46,80 €
Puutevaba Dimmer Anigmo
Tootekood: AD-300+ ,   Laoseis: Tellimisaeg 3-7 tööpäeva
Al. 70,80 €
Puutevaba impulsslüliti (OC out)
Tootekood: AS-24RA ,   Laoseis: 1
Al. 46,80 €
Puutevaba lüliti 230V (ON-OFF),
Tootekood: AE-2400-R+ ,   Laoseis: Tellimisaeg 3-7 tööpäeva
Al. 56,40 €
Suunatundlikud andurid Anigmo:
Tootekood: Ind-Anigmo: ,   Laoseis: 1
106,80 €
TKB Home Topeltrelee seina lüliti (Nurkne raam)

Tooteinformatsioon "TKB Home Topeltrelee seina lüliti (Nurkne raam)"
TKB Home'i topelt-relee seinakell on seinalüliti, millel on sisseehitatud topeltreleed ja kaks pöördnuppu. Topeltrelee võib lülitada 2 elektrilist koormust, igaüks 1380 vatti. Kahekordse nihkega või Z-Wave raadioside abil saate iga koorma eraldi juhtida. Veelgi enam, Z-Wave võrgu edasisi toiminguid saab käivitada topeltklõpsuga.

Seina lüitit saab hõlpsasti ühendada kahe elektri koormusele, ilma et oleks vaja eraldi paigaldada lukustatavat moodulit. 2 releed paiknevad mooduli sees, mis on vahetult ühendatud seina lülitiga koos kaartidega. Selle TKB koduvöölülitiga saate asendada mis tahes lüliti sisendi või väljundi. Seina lüliti saab paigaldada mistahes lüiti toosile.

TKB Home seina lülititega saate oma juba paigaldatud tuled hõlpsasti oma koduautomaatika võrku integreerida. Ilma uusi kaableid paigaldamata saate lülitada oma valgust seinalüliti kaudu tavapäraselt - aga tänu Z-Wave'i tehnoloogiale saate ka kaugjuhtimispuldi, nutitelefoni või sensoriga juhitava automaatika abil.

Tootekood: TKBETZ57 ,   Laoseis: Tellimisaeg 3-7 tööpäeva
49,99 €