Demo

Comfortclick - paindlik lahendus  

Comfortclick on sobilik keerukamate lahenduste tegemiseks, kus on oluline ka visualiseerimise pool. Kergesti kasutatav äpp võimaldab väga hea ülevaate maja tehnosüsteemide ja muude sõlmede tööst. Comfortclick on põhjalik ja hea lahendus näiteks kortermaja/hotell/kooli tehnosüsteemide jälgimiseks ja automaatseks juhtimiseks. Sobib ka korterite, eramute automaatikasüsteemi tegemiseks.

Demo konto: VAJUTA SIIA

Parool: demo

Salasõna: demo

 

Fibaro Home Center 

Fibaro keskus on maailmas suurt populaarsust kogunud enda lihtsa ja loogilise ülesehituse tõttu. Home Center 2 võimaldab juhtida nii Z-Wave seadmeid kui ka keerukamaid tehnosüsteeme (Ventilatsiooniseadmed, jahutused, küttesõlmed jms). Fibaro keskust on kergem seadistada kui Comfortclicki. 

Demo konto - VAJUTA SIIA

Parool: demo

Salasõna: Demo123

 

Athom Homey 2.0

Homey 2.0 kontroller on väga lihtsasti hallatav mobiiliäpi kaudu. 

Homey keskus erineb teistest seetõttu, et tema häälestamine käib ainult läbi äpi. Erinevate Flow-de, ehk reeglite tegemine on lihtne ja arusaadav. Homey keskust saab liita kokku ka Apple Homekit-iga, mis annab Apple fännidele väga hea võimaluse teha põhjalikumat automaatikat.

 

 Node-Red 

Node-Red puhul on tegemist väga robustuse ja töökindla lahendusega. Süsteem jookseb soovitud riistvara peal ning tema paindlikkus võimaldab teha erineva tasemega automaatikat. Eraldi äppi ei ole, seega käib kogu haldus veebilehitseja kaudu. Kui on soovi, saab Node Redile teha ka visuaalselt meelepärase platvormi koos veebidisaineriga ja isikupärastada kogu lahendus täpselt selliseks nagu soovite. Node-Red on sobilik autonoomsete automaatikalahenduste jaoks.